ČeskyDeutschEnglish
vyhledat

Alena Fajtlová

Chlum u Třeboně - Žíteč
tel. 384 783 127
mobil: 603 555 809
e-mail:
info@ubytovani-trebonsko.cz

Kosmetická ošetření - Chlum u Třeboně

Nechte se hýčkat v penzionu na Třeboňsku - v penzionu Oáza

Pro hosty našeho penzion Oáza jsme připravili doplňkové služby v průběhu ubytování. Tyto služby je nutné předem objednat, abyste při svém pobytu dostali 100% služby.

Stačí si vybrat a my už vše zajistíme. Poté už se můžete těšit!

1. Kosmetické ošetření obličeje a dekoltu 

Délka ošetření: 90 minut

Popis ošetření: očištění případné odlíčení pleti, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu, peeling, ruční hloubkové čištění, aplikace vhodného séra a masky dle stavu pleti, aplikace krému.
Jedná se o klasické základní ošetření pleti vhodné pro ženy ale i muže, pleť je po té čistá, hloubkově prokrvená, hydratovaná a regenerovaná.

 

2. Redukční a tvarující ošetření bříška přístrojem Pollogen Regen

Délka ošetření: 45 minut

Popis ošetření: před samotnou procedurou je změřen obvod bříška, následně je porovnán s měřením po ošetření. Přístroj pracuje na bázi radiofrekvenční technologie 3. generace zvané tripolární. Jde o elektrické zahřívání jak povrchové, tak hluboké podkožní vrstvy, při kterém dochází k rozpouštění tukových buněk a zpevňování pokožky. Výsledek je viditelný okamžitě, po jednom ošetření bývá úbytek 1-4 cm.

 

3. Celotělový cukrový peeling

Délka ošetření: 60 minut    

Popis ošetření: při této proceduře je na celé tělo postupně příjemnými masážními tahy nanášen cukrový peeling, který odstraňuje odumřelé kožní částice, následně je pokožka důkladně ošetřena vonným přírodním olejem. Po tomto rituálu je kůže nádherně hladká a hydratovaná. Ošetření je velmi vhodné před opalováním, prodlouží jeho trvání.

 

4. Chemický peeling

Délka ošetření: 60 minut

Popis ošetření: chemický peeling je v podstatě kontrolované narušení a odloučení povrchových vrstev kůže pomocí kyselin, především kyseliny glykolové. Při tomto ošetření dochází ke zmenšení pórů, barevnému sjednocení pleti, zmírnění pigmentací, projevů akné, projasnění pleti, zvýšení hydratace a pružnosti pokožky.

 

5. Hodina krásy 

Délka ošetření: 60 minut

Popis ošetření: určení typu pleti, poradenství s jejím ošetřováním jak odborným, tak domácím, ukázka líčení včetně rad a triků, jak být krásnou během pár minut.

design by ARGON systems graphics by